Social media pakiet

DIVE IN LIFE X MERYS WAY

JAK WYPROMOWAĆ SWOJĄ MARKĘ W MEDIACH?

W dzisiejszych czasach każda marka istnieje w mediach, ale nie każda oferuje jakość! Łatwo wyróżnić się na tle konkurencji poprzez udostępnianie przemyślnych i dopracowanych treści. Materiał w mediach powinien edukować, intrygować i przyciągać uwagę odbiorcy. 

Nasza oferta jest stworzona z myślą o przedsiębiorstwach, które dbają o swój wizerunek w sieci i zależy im na prezentacji  swoich produktów/usług w jak najlepszym świetle. 

DIVE IN LIFE x mErys way

VIDEO

Najbardziej pożądana forma w mediach społecznościowych – mini video reklamowe stanowiące szczegółową prezentację kluczowych zalet Twoich produktów/usług oraz emocji związanych z ich zakupem. Forma idealna na post, relację lub reklamę w sieci.

ZDJĘCIA

Stanowią uzupełnienie formy video, zwiększają pulę materiału potrzebnego do regularnych publikacji w mediach. Zachowują najciekawsze momenty i prezentują „zaplanowaną rzeczywistość” – insta reality. Forma idealna na posty, banery reklamowe, oferty specjalne.

PROMOCJA w mediach społecznościowych

Posty oraz relacje na kanałach społecznościowych Influencerki stanowiące promocję Twoich produktów/usług w sieci oraz poszerzenie rynku potencjalnych odbiorców o liczbę jej obserwujących. Posty przedstawiają topowe cechy Twojej marki, relacje edukują klienta o marce i odsyłają do Twojej strony www (swipe up).

CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY OFERTY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!